امداد خودرو ام وی ام (MVM)

پا به پا امداد، فوری و شبانه روزی خدمت گذار شماست

امداد خودرو ام وی ام (MVM) به عنوان یکی از برترین مجموعه‌های امداد خودرو در تهران با بهره‌گیری از تیمی متخصص و با استفاده از به‌روزترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات خدمات متنوعی را به شما ارائه خواهد کرد. پنچرگیری سیار، تعمیر در محل، خدمات باطری و یدک کش فقط بخش کوچکی از خدمات مجموعه پا به پا امداد هستند. در صورت نیاز به هر کدام از این خدمات می‌توانید با ما تماس بگیرید.

همچنین برای انجام سرویس‌های دوره‌ای یا تعویض قطعه هم می‌توانید روی خدمات مجموعه ما حساب ویژه‌ای بازکنید. تیم پا به پا امداد متشکل از بهترین تعمیرکاران مناطق مختلف تهران است که تجربه زیادی در زمینه تعمیر و نگهداری خودروهای ام وی ام دارند. همه خدمات مجموعه ما به صورت بیست‌ و چهارساعته انجام می‌شود.

امداد خودرو مدیران خودرو

همچنین در تلاش هستیم که بهترین خدمات را در کمترین زمان ارائه دهیم. انجام خدمات مربوط به امداد خودرو در محل دارای مزایای بسیار زیادی است. از جمله این مزایا می‌توان به صرفه‌جویی در وقت و هزینه اشاره کرد. شما برای رفتن به تعمیرگاه مجبور هستید که در طول روز از کار خود گذشته و به تعمیرگاه بروید و منتظر بمانید.

گاهی هم ممکن است به دلیل مشغله کاری که تعمیرگاه‌ها در طول روز دارند، کار شما در یک روز انجام نشود و مجبور شوید حضور مجدد داشته باشید. مورد دیگری که به‌واسطه امداد خودرو ام وی ام در محل انجام می‌شود، انجام سرویس‌های دوره‌ای است. این خدمات بسیار حائز اهمیت است.

در صورتی که شما خودرو ام وی ام خود را به صورت دوره‌ای بررسی کنید، بسیاری از عیوب جزئی آن نمایان می‌گردد. همچنین عیب‌یابی به موقع می‌تواند از بروز بسیاری از مشکلات بزرگ و پرهزینه جلوگیری کند. شما بعد از بروز مشکل با مجموعه امداد خودرو ام وی ام تماس بگیرید، از کارشناسان ما کمک گرفته و کارشناسان نیز شما را راهنمایی می‌کنند.

امداد خودرو ام وی ام (MVM)

خدمات امداد خودرو پا به پا امداد

امروزه به دلیل تحریم‌هایی که صورت گرفته واردات بسیاری از قطعات مربوط به خودروهای چینی با مشکلات زیادی روبرو شده است. حتی بسیاری از این قطعاتی که در بازار موجود هستند اورجینال نبوده و ممکن است خودرو شما را با مشکلات متعددی روبرو سازند. ما در امداد خودرو ام وی ام خدمات گسترده‌ای را ارائه می‌دهیم. هدف تمامی این خدمات برای جلب رضایت شماست.

تعمیرات کلیه خودروها

شاید گمان کنید که ما در این مجموعه تنها در تعمیر خودروهای چینی مهارت داریم، اما این‌گونه نیست. تمامی خودروها با برندهای خارجی توسط تعمیرکارها و تکنسین‌هایی خبره و متخصص ما در این مجموعه تعمیر می‌شوند. تعمیر خودروهایی مانند تویوتا، هیوندا، کیا، بنز و غیره انجام می‌گیرد. این تعمیرات می‌تواند شامل تعمیرات مربوط به موتور، تعمیرات جلوبندی، تعویض روغن خودرو همچنین باتری به باتری و تعمیرات گیربکس اتوماتیک ام وی ام باشد.

سرویس‌های دوره‌ای

سرویس های دوره ایی ام وی ام

سرویس‌های دوره‌ای اهمیت بسیار زیادی دارند. بیشترین موردی که حائز اهمیت است زمان درست و دقیق آن است. شما ممکن است تعویض لنت یا روغن خودرو خود را به دلیل مشغله کاری به تعویق بیندازید. این کار در طولانی مدت ممکن است عملکرد خودرو شما را تحت تأثیر قرار دهد. امداد خودرو چری تهران می‌تواند به شما در انجام به موقع سرویس‌های دوره‌ای کمک کند.

تامین قطعات اورجینال

تامین قطعات اورجینال امروزه یکی از دغدغه‌های اصلی دارندگان خودرو MVM است. با اینکه امروزه فروشگاه‌های مختلفی برای تامین قطعات در بازار موجود هستند. اما اینکه محصولاتشان دارای اصالت باشد شک و شبهه وجود دارد. ما در مجموعه امداد خودرو پا به پا امداد از بهترین و باکیفیت‌ترین قطعات استفاده می‌کنیم. اطمینان خاطر و جلب رضایت مشتری از اهداف دیرینه مجموعه ماست

امداد خودرو فوری ام وی ام

تصور کنید که نیمه شب در جاده مانده‌اید اما کسی هم نیست که به شما کمک کند. در این زمان امداد خودرو ام وی ام می‌تواند نجات‌دهنده شما باشد. شما با تماس با شماره امداد خودرو ام وی ام کارشناسان مجموعه را در جریان حادثه قرار می‌دهید. تعمیرکاران و متخصصین خبره در زمینه تعمیر خودرو MVM به سرعت و در مدت زمان کوتاهی به یاری شما می‌آیند. اگر مشکل خودرو شما خیلی جدی نباشد در همان محل تعمیر می‌شود و می‌توانید از خدمات مکانیک سیار ما بهره‌مند شوید.

اما اگر مشکل جدی بوده و در محل قابل حل نباشد، خودروهای یدک کش برای حمل شما در محل حاضر می‌شوند. این خودروها شما را با رعایت کامل اصول و قوانین یدک کشی به نزدیک‌ترین تعمیرگاه می‌رسانند. اگر گمان می‌کنید نمی‌توانید تا آمدن امداد خودرو ام وی ام تهران صبر کنید بهتر است از مشاوران ما به صورت تلفنی کمک بخواهید.

حتی اگر خودرو شما نیاز به تعمیر اساسی داشته باشد، به‌واسطه یدک کش‌هایی که ارسال می‌گردد خودرو شما به نزدیک‌ترین تعمیرگاه انتقال می‌یابد. یدک کش‌هایی که در این مجموعه فعالیت می‌کنند از کیفیت و استانداردهای کافی برخوردار هستند. اتصال درست و ایمن خودرو آسیب دیده و انتقال بدون آسیب آن به نزدیک‌ترین تعمیرگاه از جمله مزایای امداد خودرو در محل است.

همه جا همراه شما

امدادخودرو پا به پا با ارایه سرویس‌های امداد خودرو، خودرو بر، حمل خودرو و یدک کش به صورت شبانه روزی در تمامی نقاط تهران آماده امداد رسانی به شما عزیزان می‌باشد. درصورت نیاز با شماره 09123836810 تماس بگیرید

0 %
رضایت مشتریان
0
کارشناس متخصص

شماره امداد خودرو ام وی ام تهران

همان‌طور که گفتیم دو نوع فعالیت در امداد خودرو ام وی ام وجود دارد. یکی تعمیر و تعویض قطعه در محل و دیگری انجام سرویس‌های دوره‌ای است. اگر برای انجام سرویس‌های دوره‌ای خودرو خود زمان کافی ندارید یا از موعد انجام سرویس رد شده است بهتر است از ما کمک بگیرید. ابتدا بهتر است اطلاعات خود را در سایت ثبت کنید و سپس منتظر بمانید.

کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و برای انجام سرویس دوره‌ای زمانی را به شما اختصاص می‌دهند. اما اگر به علت خرابی در راه مانده باشید فقط کافی است با شماره امداد خودرو ام وی ام تماس بگیرید. بعد از دادن اطلاعات به صورت تلفنی، نزدیک‌ترین تعمیرکار به محل ارسال می‌گردد؛ بنابراین مشکلات شما در هر ساعت از شبانه‌روز به صورت فوری برطرف می‌گردد.

وظایف امداد خودرو در محل

وظایف امداد خودرو در محل

امداد خودرو ام وی ام وظایف و خدمات گوناگونی را ارائه می‌دهد. پنچرگیری سیار، تعویض باتری، خدمات مربوط به تعویض لنت و روغن و حمل خودرو تا تعمیرگاه به‌واسطه امداد خودرو انجام می‌شود. افراد حرفه‌ای و متخصصینی که برای تعمیر خودرو شما در محل حاضر می‌شوند دارای یک دستگاه دیاگ بوده و می‌توانند عیب‌یابی را به طور دقیق انجام دهند.

اگر قطعه تعمیری باشد تعمیر و اگر نیازمند به تعویض باشند، به سرعت توسط تکنسین تعویض می‌گردد. از جمله وظایفی که آنها دارند این است که بتوانند شرح حال کاملی را برای عیب خودرو شما ارائه دهند. اینکه شما بدانید دقیقاً چه قطعه‌ای تعویض می‌گردد از جمله وظایف امداد خودرو ام وی ام است. علاوه بر شفافیت در رابطه با نحوه کار و تعمیر خودرو، تعمیرکار باید بتواند شما را هزینه‌های جاری آشنا سازد.

 • پنچرگیری از جمله وظایف امداد خودرو است که می‌تواند دغدغه رانندگان را در زمان رانندگی برطرف سازد
 • باتری به باتری کردن و رفع عیوب مربوط به باتری خودرو. ممکن است برای بسیاری از افراد اتفاق افتاده باشد که ماشین به یکباره در کنار اتوبان متوقف شود. حضور به موقع امداد خودرو در این موارد باعث می‌شود که سد معبر کمتری صورت گیرد
 • تعمیرات موتوری خودرو ام وی ام بسیار حساس است. هرگونه صدا یا لرزش اضافی که در خودرو خود مشاهده کردید باید سریعاً امدادگران را مطلع سازید. گذشتن از ایرادات جزئی باعث بروز مشکلات جدی در آینده می‌شود.

وظیفه اصلی تعمیرکاران امداد خودرو ام وی ام

وظیفه اصلی امداد خودرو تهران این است که بتواند ارتباط خوب و مؤثری را با مشتریان داشته باشد. هر چقدر هم که کیفیت کار تعمیرکار بالا باشد ولی اگر توضیحی در رابطه با کار خود ندهد نمی‌تواند کارآمد باشد. تعمیرکاران مجموعه امداد خودرو ام وی ام مهارت‌های کافی در رابطه با ساختار و اجزای خودرو MVM  را دارند. همچنین می‌توانند به درستی با تجهیزات مختلف کار کرده و عیب یابی را در کمترین زمان ممکن انجام دهند.

هرگونه اهمال‌کاری در تشخیص عیب خودرو، تعمیر یا تعویض بی مورد می‌تواند خسارات جبران‌ناپذیری به خودرو وارد سازد. صنعت خودرو سازی روزبه‌روز در حال پیشرفت است و خودروهایی وارد بازار شدند که از تکنولوژی‌های زیادی برخوردار هستند. تعمیرکاران ماهر در امداد خودرو ام وی ام از آخرین پیشرفت‌های تکنولوژی آگاهی لازم را دارند و می‌توانند بهترین خدمات را ارائه دهند.

مزایای استفاده از امداد خودرو ام وی ام

امداد در محل می‌تواند مزایای بسیار زیادی داشته باشد که در ادامه به تعدادی از آنها می‌پردازیم:

 • دسترسی آسان
 • تنوع در خدمات
 • پاسخگویی سریع

این سه مورد می‌توانند از اصلی‌ترین مزایای استفاده از امداد خودرو ام وی ام در محل باشد. تیم‌هایی که در قسمت پشتیبانی مجموعه در حال فعالیت هستند در تلاش‌اند تا بتوانند خدمات را در کمترین زمان ممکن ارائه دهند. همچنین وجود پشتیبانی ۲۴ ساعته باعث می‌شود که شما بتوانید در هر ساعت از شبانه‌روز اطلاعاتی را کسب کنید.

 • همچنین یکی از مهم‌ترین مزایایی که امداد خودرو در محل دارد صرفه‌جویی در زمان است. شما می‌توانید در هر کجا که باشید از خدمات مجموعه ما استفاده کنید بدون آنکه معطل شوید
 • صرفه‌جویی در هزینه از دیگر مزایای بهره بردن از خدمات آنلاین امداد خودرو ام وی ام است. شاید گمان کنید که تعمیرات در محل شامل هزینه‌های اضافی است اما این هزینه‌ها در برابر صرفه‌جویی در هزینه سوخت و انرژی و وقت بسیار ناچیز است
 • ارائه ضمانت برای خدمات، برای انجام تمامی خدمات و تعویض قطعات این مجموعه به شما ضمانت اصالت و درستی می‌دهد
 • خدمات ۲۴ ساعته و شبانه‌روزی

کاربرد امداد خودرو در محل

امداد خودرو مدیران خودرو به صورت تخصصی در زمینه محصولات و خودروهای چینی مانند ام وی ام فعالیت می‌کند. امداد خودرو در محل برای خودرو ام وی ام دارای کاربردهای بسیار زیادی است.

 • شما می‌توانید در زمان از کار افتادن باتری خودرو و مشکل در قسمت استارت آن با شماره امداد خودرو ام وی ام تماس بگیرید
 • رفع نشتی روغن، شاید گمان کنید این مشکل بزرگی نیست. اما توجه نکردن به عیوب جزئی می‌تواند منشأ بروز حوادث جبران‌ناپذیر و هزینه‌بری باشد
 • بررسی اتصالات و تعمیرات مربوط به برق خودرو از جمله کاربردهای امداد خودرو ام وی ام است. شما به‌واسطه انجام به موقع سرویس‌های دوره‌ای می‌توانید به سرعت این مشکلات را برطرف کنید
 • استارت نخوردن و لرزش در موتور از جمله مواردی است که ممکن است نیاز به تعمیر داشته باشد. در این مواقع ممکن است شمع و وایر خودرو شما نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد. امداد خودرو در محل می‌تواند به نحو احسنت این خدمات را ارائه دهد

اهداف امدادرسانی در محل

ما در امداد خودرو پا به پا امداد اهداف متفاوتی را پیش گرفته‌ایم.

 • یکی از این اهداف راحتی مشتری در زمان تعمیر خودرو است. همچنین به دلیل راحتی که در استفاده از خدمات یا سرویس‌های دوره‌ای وجود دارد از بروز بسیاری از حوادث جلوگیری کنیم.
 • همان‌طور که گفتیم تمامی عیوب خودرو در تماس با شماره امداد خودرو ام وی ام در محل کاملاً شفاف و با کمترین سرعت انجام می‌گیرد.
 • این مورد نیز در راستای افزایش رضایت مشتریان وجود دارد.
 • داشتن تنوع در انجام خدمات مختلف مربوط به تعمیر خودرو می‌تواند افراد را از رفتن به صورت حضوری به تعمیرگاه‌های مختلف منصرف کند.
 • تکریم مشتری به‌واسطه صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌های جاری او
 • داشتن خدمات پس از فروش و پشتیبانی همه‌جانبه از تعمیرات و سرویس‌های دوره‌ای
 • احترام به نظرات مشتریان و به کار بردن آن در بهبود عملکرد خود
 • انجام متنوع تعمیراتی مانند تعویض دینام، تسمه، باتری، قفل و سنسور روغن و غیره توسط امداد خودرو ام وی ام تهران

سوالات متداول

توجه به سرویس‌های دوره‌ای باعث می‌شود که هرگونه ایرادات جزئی مشخص شود.

تمامی هزینه‌ها توسط کارشناسان در محل شفاف سازی می‌شود و لازم به پرداخت هزینه اضافی نیست.

چرا امداد خودرو پا به پا...؟

24-hours

امداد رسانی 24 ساعته

locations

تمام نقاط تهران

fast-time

سرعت بالای خدمات

guarantee

گارانتی رضایت مشتری